<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

36 MINUT
Adres
Kościuszki 29
34-300 Żywiec
http://www.36minut.pl/
Telefon
533122877
Twój rabat ?

36 MINUT Żywiec to Butikowe Studio Treningowe z klimatem do pracy nad własnym ciałem i odrobiną czasu dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Szybki, dostosowany dla każdego, bezpieczny i skuteczny trening ze stałą opieką fizjotrenera.

HIPERBARIUM - Gabinet Terapii Tlenem
Adres
Piłsudskiego 76
34-300 Żywiec
http://www.hiperbarium.pl/
Telefon
696297627
Twój rabat ?
10 %

Hiperbaryczna Terapia Tlenowa jest dynamicznie rozwijającą się gałęzią leczniczą i znalazła swoje zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny klasycznej. Hiperbaria jest podstawową formą terapii w niektórych jednostkach chorobowych, a wielu innych ma zastosowanie wspomagające lub jako leczenie alternatywne.

Hiperbaria jest metodą terapeutyczną , która polega na dostarczeniu do organizmu czystego tlenu w środowisku zwiększonego ciśnienia.

Zabieg w komorze hiperbarycznej to relaksacyjna i nieinwazyjna terapia tlenem, dająca szereg korzyści w wielu wymiarach zdrowia oraz kondycji fizycznej i psychicznej. Sesje w komorze przyśpieszają przemianę materii w walce z nadwagą i otyłością.

POZYTYWNE SKUTKI UŻYTKOWANIA TLENOTERAPII:
wzrost komórek macierzystych,
odbudowa systemu odpornościowego,
tworzenie nowych tkanek i naczyń krwionośnych,
działanie bakterio- i wirusobójcze,
redukcja obrzęków i stanów zapalnych,
przyspieszenie procesu gojenia ran,
pobudzenie metabolizmu,
detoksykacja i biostymulacja organizmu,
wzrost syntezy kolagenu,
regeneracja tkanki kostnej i mięśni szkieletowych,
wzrost sił życiowych

Szkoła Tańca i Ruchu "Dance 4 You"
Adres
Dworcowa16a
34-300 Żywiec
http://www.szkola-dance4you.pl/
Telefon
500287899
Twój rabat ?
10 %

Szkoła Tańca i Ruchu „Dance 4 You” to miejsce w centrum miasta Żywiec, w którym każdy kto kocha taniec znajdzie coś dla siebie.

Od samego początku istnienia szkoły kładziemy nacisk na wszechstronność. Chcemy stworzyć atmosferę, w której taniec staje się najpiękniejszą pasją i przygodą życia. Szkolimy w różnych technikach tańca, w tym m.in.: Hip Hop, Dancehall, Jazz/Modern, Taniec towarzyski, Balet, Gimnastyka Artystyczna, Akrobatyka, High Hel's czy Joga. Prowadzimy również strefę fitness i zajęcia akrobatyki powietrznej: Pole Dance, Aerial Hoop oraz Aerial Silks oraz formacje taneczne, które osiągają wysokie rezultaty w randze Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej.